Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Ми сьогодні згадуємо цю трагічну сторінку історії українського народу, запаливши свічку і скуштувавши поминального хліба, та даємо обіцянку передати знане прийдешнім, щоб світла пам’ять спокутувала несправедливе замовчування минулого.
З 20 по 27 листопада в читальному залі для користувачів бібліотеки експонується книжкова виставка пам’яті «Три колоски, закуті дротом», де представлені документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання й біль, спричинені тоталітарним.
Бібліотекар Валентина Косточка спонукала учасників інформаційної патріотичної години «Український народ: випробування голодом» замислитись над питанням «Крихта хліба – багато це чи мало?», після чого було переглянуто документльний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна».