З метою пропагування української національної культури у всій її різноманітності за кордоном та світового культурного надбання в Україні, при підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної музичної спілки України 18 листопада у м. Києві відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «DENS-VOKAL CLAS», організований громадською організацією «ДГО «СПІВОГРАЙ», яка протягом тривалого часу здійснює свою діяльність, спрямовану на підтримку талановитих дітей і молоді.
Цей конкурс був по-справжньому яскравим, різнобарвним та колоритним. Багато творів було присвячено нашій Батьківщині.
З-поміж 172 учасників учень ліцею Луговський Євген став лауреатом ІІ премії у четвертій віковій категорії з піснею «Два кольори» (номінація «Вокальне мистецтво», жанр «Естрадний вокал»).
Вітаємо з перемогою Євгена та його керівницю Борідку Оксану Михайлівну!