20 лютого 2024 року викладач Полтавсього професійного ліцею
Михайло Замула з метою увічнення пам’яті про події та учасників боротьби за збереження української державності провів урок на тему: «Вистояли – переможемо!» Разом зі здобувачами освіти пригадали хронологію подій російсько-української війни, згадали випускників ліцею, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність України, а також тих, хто зараз захищає нашу землю від навали рашистів.