У Полтавському професійному ліцеї з 12 по 16 лютого викладачем Шаповал Оленою Олексіївною проведений тиждень біології та екології.
У понеділок, 12 лютого, учні переглянули виставку плакатів, малюнків, коміксів «У світі цікавої біології». Також викладач біології Шаповал О.О. та члени гуртка «Юний натураліст» провели для учнів ліцею лекторій «День Чарльза Дарвіна 2024: біографія вченого і цікаві факти».
У вівторок, 13 лютого, проведено екологічний дайджест «Топ 10 найчистіших екологічних країн світу» для учнів групи 25. Мета заходу: підвищувати екологічну культуру та свідомість учнів.
Учні І та ІІ курсу взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді від освітнього проєкту «На Урок».
У середу, 14 лютого, проведена біологічна подорож «Кохання в біології. Любов доречна – коли безпечна». Мета заходу: ознайомити учнів з походженням слів «кохання і любов»; з теоріями та типами кохання; виховувати в учнів повагу у взаємовідносинах між чоловіком та жінкою, любов до родини, навколишнього світу, України.
З учнями ІІІ курсу проведена бесіда про особливості НМТ-2024 з біології та реєстрація на онлайн-курс «Автостопом по біології», розроблений викладачами В. Дембровським та А. Ляшенко, студією онлайн-освіти EdEra та ГС «Освіторія», розрахований на 15 годин, по завершенню якого учасники отримають сертифікати.
У четвер, 15 лютого, оголошено фотоконкурс для учнів та працівників ліцею «В об’єктиві натураліста», результати якого можна буде переглянути окремо.
У групі №15 проведений відкритий онлайн-урок на тему «Вітаміни, їх роль в обміні речовин та енергії» з метою узагальнення знань учнів про вітаміни як біологічно активні речовини та їх участь у раціональному харчуванні; позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я; розвиток навичок культури і гігієни правильного харчування.
У п’ятницю, 16 лютого, учні переглянули виставку творчих робіт членів гуртка «Юний натураліст» та фотоколаж «Смішні стоп-кадри з тваринами». Проведено усний журнал «Духмяні коштовності» з метою поглиблення знань учнів про різноманітні спеції, їх роль чи шкоду для організму; формування професійних знань у майбутніх кухарів, кондитерів.