У Полтавському професійному ліцеї з 19 по 23 лютого викладачі Дуброва Н. О. та Крохмаль О. С. провели тиждень української мови та літератури під девізом «До мови серцем пригорнись». Його мета – піднесення престижу української мови; виховання в молоді поваги до свого народу і його традицій, а також почуття гордості за свою державу та відомих земляків; виявлення креативної молоді, розвиток її інтелектуального й творчого потенціалу. Заходи предметного тижня були присвячені Міжнародному дню рідної мови.
Розпочалося святкування 19 лютого випуском стіннівок «У слові ріднім – чари барвінкові» та інформаційною рубрикою «Мова – наша зброя».
У вівторок здобувачі освіти взяли участь у квесті «Словограй», а також здійснили екскурс у минуле під час перегляду та обговорення документального фільму «ДНК – портрет нації».
У середу під час святкування Міжнародного дня рідної мови учні ознайомилися з літературно-мистецькою виставкою «У джерелах слова – душі криниця, а рідна мова – як чарівниця». Завдяки викладачу Дубровій Н. О. ліцеїсти здійснили медіаподорож «Мовний розмай», під час якої переглянули тематичне відео та взяли участь в інтелектуально-пізнавальній грі «Мовні перлини для кожної людини». Викладач Крохмаль О. С. потішила учнів «Солов’їним шоу». Під час цих заходів учасники дізналися про особливості деяких мов світу та рідної, а також змагалися, виборюючи звання кращого знавця калинового та барвінкового слова.
У четвер здобувачі освіти взяли участь у роботі дискусійної студії «Українське слово у вимірах сьогодення» та пройшли майстер-клас з римування.
Завершився тиждень української мови та літератури 23 лютого конкурсом тавтограм «Мудрі літери» та підбиттям підсумків.
Проведені заходи залишили в учнів яскраві враження й дозволили відчути причетність кожного учасника до великої родини шанувальників українського слова.