Відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цьогоріч змагання були присвячені 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря, який залишається для молодого покоління символом високої духовності та нового етичного мислення.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 398 від 26 березня 2024 року дипломом другого ступеня нагороджено ученицю Полтавського професійного ліцею Ковальську Інесу, яка впродовж декількох років невпинно відкриває для себе творчість Тараса Шевченка як скарбницю мудрості й джерело духу.
Щиро вітаємо з перемогою Інесу та її викладача Дуброву Н. О., а також бажаємо й надалі мати успіхи та творче натхнення!