У Полтавському професійному ліцеї з 25 по 29 березня проведено тиждень з предмета «Обладнання та технології зварювальних робіт».
У понеділок, 25 березня, здобувачі освіти взяли активну участь у вебквесті «Класифікація та умовні позначення покритих електродів», який сприяв формуванню в учнів інтересу до обраної професії, розвитку логічного мислення, ініціативи, активізації розумової діяльності.
У рамках тижня з предмета «Обладнання та технології зварювальних робіт» 26 березня проведена онлайн–олімпіада, у якій глибину засвоєних знань та ерудицію продемонструвало 18 учнів.
Результати олімпіади серед учнів І курсу:
І місце – Петренко Євгенія,
ІІ місце – Оконський Олександр,
ІІІ місце – Ростовський Олександр.
Результати олімпіади серед учнів ІІ курсу:
І місце – Клітний Володимир,
ІІ місце – Гончар Антон,
ІІІ місце – Змієвський Олександр.
Результати олімпіади серед учнів ІІІ курсу:
І місце – Каплуновський Дмитро,
ІІ місце – Спіцин Володимир,
ІІІ місце – Шейко Павло.
У середу, 27 березня, проведено заняття «Застосування металів і сплавів». Здобувачі освіти переглянули презентацію, дізналися більше про різноманітність та застосування металів і сплавів у різних сферах життя через їхні унікальні фізичні та хімічні властивості. Також в цей день до уваги учнів була представлена виставка інструментів, пристосувань та зварювального обладнання.
У четвер, 28 березня, учні групи 18 взяли участь в інтелектуальній грі «Кмітливий та ерудований зварник». Мета проведення гри – формування в учнів інтересу до обраної професії, розвиток логічного мислення, ініціативи, активізація розумової діяльності. Здобувачі освіти продемонстрували хороші знання, вихованість та доброзичливість. Майбутні зварники виконували різноманітні завдання (ребуси, кросворди, головоломки), для розв’язання яких задіяли свою кмітливість та здобуті знання з предмета. Також в цей день учні мали змогу переглянути виставку творчих робіт «Зварювання – це мистецтво», переконатися в тому, що у кожному зварному шві закладені майстерність, а талант і руки зварника, наче чарівні палички, перетворюють метал у справжній витвір мистецтва.Завершився тиждень з предмета «Обладнання та технології зварювальних робіт» цікавою бесідою «Зварювання – від простого до складного», під час якої учні переглянули відео на тему «Основи зварювання». Ліцеїсти ознайомилися з особливостями технологічного процесу електродугового зварювання та сучасним зварювальним обладнанням. Також 29 березня підведено підсумки проведеного тижня з предмета. Усі заходи, проведені в рамках тижня, сприяли закріпленню, збагаченню та поглибленню знань учнів з предмета «Обладнання та технології зварювальних робіт», вихованню в учнів любові до обраної професій та прагнення оволодіти нею.