Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для нашого життя від вибухонебезпечних предметів. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. В рамках Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки, з метою інформування учнівської молоді про ризики, пов’язані з мінами і боєприпасами, викладачем предмета «Захист України» Барило Валентиною Іванівною було проведено заняття «Мінна небезпека. Алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів».
Учні прослухали корисну інформацію про небезпеку мін та боєприпасів, які не вибухнули; відпрацювали порядок дій у різних небезпечних обставинах; переглянули презентацію, навчальні відеоролики та отримали пам’ятки щодо поводження з вибухонебезпечними та невідомими предметами і пристроями