09 квітня 2024 року в онлайн-форматі відбувся обласний колоквіум “Космос і астрономія”, організований Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
Полтавський професійний ліцей представляла учениця групи 15 Наріжна Світлана. Її науковий проєкт (презентація, відеоробота) «Знайома незнайомка: Венера» посів ІІ місце в номінації «Астрономія».
Готувала ученицю до конкурсу викладач фізики Гайтан Людмила Василівна.
Вітаємо Світлану та її викладача Гайтан Л. В. з перемогою!