29 березня 2024 року з метою стимулювання інтелектуального розвитку обдарованої учнівської молоді, популяризації науки, математичних знань і підтримки освітніх традицій Полтавська обласна Мала академія наук разом з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації провела фестиваль „Наукові інтенції – можливість об’єднуватися для спільної мети”
У цьому заході взяли участь й учні Полтавського професійного ліцею Знак Камелія, Гайтан Андрій, Кравчук Альона під керівництвом викладача фізики Гайтан Л.В.
Здобувачі освіти зацікавилися можливістю ознайомитись з принципом дії 3D-принтера, поринути у світ віртуальної реальності, навчитися накладати медичні шви, керувати дроном на симуляторі, спробувати свої сили при виконанні непрямого масажу серця та багато іншого.