Роботодавці

Наше базове підприємство – ТзДВ «Полтаватрансбуд»

    У нинішніх умовах господарювання при динамічному розвитку будівельної галузі, застосуванні нових будівельних матеріалів і технологій в сучасному будівництві, зростанні конкуренції на ринку праці та вимог до рівня кваліфікації робітників – будівельників необхідна тісна взаємодія ліцею з роботодавцями.
    Полтавський професійний ліцей підтримує тісні зв’язки з керівництвом базового підприємства ТзДВ «Полтавтрансбуд», яке вважається однією з провідних будівельних організацій міста.
    Ніколи колектив ТзДВ «Полтавтрансбуд», навіть у найтяжчий період існування, не відмовлявся від свого підшефного ліцею. А зараз ці зв’язки посилюються й розвиваються з року в рік, набувають все вагомішого змісту.
    Формування механізму взаємовідносин між навчальним закладом і базовим підприємством відбувається на умовах соціального партнерства за такими напрямами:
ТзДВ «Полтавтрансбуд» надає
•               платні робочі місця для проходження виробничого навчання та практики на власних будівельних майданчиках, де майбутні робітники мають змогу ознайомитись із сучасними матеріалами і впровадженням новітніх технологій, завдяки чому зростає рівень підготовки висококваліфікованих кадрів, а етап адаптації на будівництві стає мінімальним;
•               фінансову допомогу для проведення профорієнтаційної роботи (на виготовлення буклетів, проспектів, стендів, оголошень);
•               виробничі дільниці для виконання робіт учасниками будівельного загону, який створений із учнів та працівників ліцею;
підтримує
•               розвиток та модернізацію матеріально – технічної бази ліцею, забезпечуючи навчальні майстерні матеріалами та інструментами, необхідними для якісного виконання робіт під час виробничого навчання;
бере участь
•               у розробці навчальної документації, у затвердженні планів та програм, у ліцензуванні та атестації, в організації і вдосконаленні навчально-виробничого та виховного процесу у ліцеї;
•               у ліцейних заходах (урочистих лінійках, виховних годинах, Дні знань, Уроці знань, святі вручення дипломів, педагогічних радах);
•               у розподілі та працевлаштуванні випускників, зараховує їх до свого штату;
направляє
•               провідних фахівців для участі в проведенні державної кваліфікаційної атестації (начальник виробничо-технічного відділу ТзДВ «Полтавтрансбуд» Козичко І.В.- голова комісії з проведення державної кваліфікаційної атестації);
•               в разі потреби на допомогу педагогам ліцею своїх фахівців.
проводить
•               стажування майстрів виробничого навчання з метою підтвердження чи підвищення кваліфікаційного розряду та викладачів спецпредметів;
забезпечує
•               контроль явки учнів на виробництво через відділ кадрів;
заохочує
•               працівників та учнів ліцею за сумлінну працю морально та матеріально;
•               майстрів виробничого навчання матеріально під час проходження підпорядкованими їм групами виробничої практики.

Основні бази проходження виробничої практики для учнів, які навчаються за професіями «Майстер ресторанного обслуговування, кухар» та «Кухар, кондитер»

   Учні Полтавського професійного ліцею, які навчаються за професіями «Майстер ресторанного обслуговування, кухар» та «Кухар, кондитер», проходять виробниче навчання та виробничу практику з подальшим працевлаштуванням у провідних корпораціях та компаніях, що динамічно розвиваються та займають лідируючі позиції вПолтаві.
   Основними базами проходження виробничої практики є ресторанно-готельні комплекси, ресторани, кафе та бари нашого міста, зокрема, ресторанно-готельні комплекси «Palazzo», «Аристократ», «Глухомань», «Мухомор», «Міміно», «Старий мельник»; мережа ресторанів «Алея смаку»: «Лілея», «Раффінато», «Каштанова алея», «Європа», «Посейдон», «Козачка»; ресторан молекулярної кухні «Fishandfusion», ресторан «Апельсин»; кафе «Епіцентр», «Львівська кав’ярня», «Cinzano»; піцерії «Челентано», «Пріма-піца» та інші підприємства. З усіма партнерами укладені трьохсторонні угоди, що забезпечують дотримання зобов’язань між Полтавським професійним ліцеєм, випускником та роботодавцем. Учні, в свою чергу, працюють кухарями, кондитерами, офіціантами, барменами та адміністраторами, практично закріплюючи набуті знання, що отримали під час навчального процесу.
   Високий рівень підготовки майбутніх фахівців ресторанно-готельного господарства в цих закладах забезпечується впровадженням нових передових методів праці, найсучасніших технологій та професійного досвіду спеціалістів вищезгаданих компаній. Інноваційний підхід є основною конкурентною перевагою серед інших підприємств міста. Саме завдяки новітнім технологіям деякі заклади займають провідні позиції на всеукраїнському рівні, а саме – ресторанно-готельний комплекс «Palazzo», який увійшов до 100 кращих готелів України.
   На першому поверсі готелю знадиться ресторан «Palazzo», що дарує чарівний світ фантазій смаку європейської та японської кухні і є улюбленим місцем відпочинку полтавців та гостей міста.
   Провідним роботодавцем Полтавського професійного ліцею впродовж багатьох років залишається мережа ресторанів «Алея смаку». Корпорація включає шість основних ресторанів, які відрізняються один від одного атмосферою та інтер’єром, при цьому залишаючись подібними за сервісом та меню.
   За час проходження практики наші учні освоюють всі необхідні навички і знання в сфері ресторанного обслуговування, навчаючись у кращих вітчизняних та закордонних шеф-кухарів та адміністраторів, відвідують майстер-класи та обмінюються передовим досвідом з іншими фахівцями.
   Після закінчення навчання у Полтавському професійному ліцеї, набуття теоретичних та практичних знань, умінь і навичок наші випускники зможуть працювати в закладах з високим рівнем обслуговування і бути одним із кращих фахівців у цій галузі.

ТОВ «Квант Пром»

   Завдяки діючим угодам Полтавського професійного ліцею з ТОВ «Квант Пром», яке є передовим підприємством Полтави та Полтавської області із виготовлення ексклюзивних столярних виробів з деревини дуба, сосни, ясена та липи, учні, які навчаються за професією «Столяр будівельний, комплектувальник меблів», успішно проходять виробниче навчання та виробничу практику з подальшим працевлаштуванням.
   Все більше учнів отримують запрошення на роботу одразу після здобуття диплому кваліфікованого робітника – адже під час проходження виробничого навчання та виробничої практики вони виявляють справжній професіоналізм, високий рівень культури та відповідальне ставлення до своєї професії.
   ТОВ «Квант Пром», яке працює на ринку виробів з дерева з 2003 року, змогло зарекомендувати себе надійним і відповідальним партнером. Один із принципів роботи компанії – виготовлення шедеврів з натуральної деревини. З найдавніших часів кращим матеріалом був і залишається один – дерево. І саме з дерева ТОВ «Квант Пром» виробляє високоякісні вікна, двері і меблі.

ТОВ «Агробуд»

   Компанія ТОВ «Агробуд» спеціалізується на виконанні загальнобудівельних та спеціальних робіт по зведенню будівель, споруд, виробничих комплексів і складів будь-якої складності, як-от:
 • проектування об’єктів будь-якого виду і призначення;
• влаштування фундаментів, стін і перекриттів;
• монолітні роботи, монтаж металоконструкцій;
• покрівельні роботи;
• влаштування промислових підлог.
   Відмінними якостями компанії є порядність, своєчасне виконання взятих на себе зобов’язань, професіоналізм, а також високий рівень підготовки фахівців.
   Головним секретом успішної діяльності компанії є постійний розвиток, творчий пошук, функціональна різносторонність об’єктів, які вона будує. Високий рівень виконання робіт і бездоганний сервіс високо цінується клієнтами.