Гуртожиток Полтавського професійного ліцею – це сучасна 9-поверхова будівля. Здобувачі освіти в ньому почуваються, як удома.
Пріоритетним напрямком роботи колективу працівників ліцею є створення для мешканців гуртожитку комфортних житлово-побутових умов.
Гуртожиток є привабливим і затишним для учнів. У ньому створені умови для задоволення потреб у вільному спілкуванні, занятті улюбленою справою, фізичному розвитку, корисному та змістовному відпочинку. Вихованцям допомагають раціонально використовувати вільний час, вдосконалювати моральні, естетичні і фізичні якості особистості. Учні тут можуть взяти участь у культурних розвагах, зайнятися улюбленою справою тощо.
У гуртожитку проводиться конкурс на кращу кімнату, секцію, поверх. Переможці отримують грошові премії та подарунки. З учнями працюють вихователі, бібліотекар, керівники гуртків, практичний психолог, класні керівники та майстри виробничого навчання. Вони організовують і проводять з учнями Дні іменинника, традиційні, спортивні та розважальні свята, різноманітні конкурси, турніри, години довіри та спілкування, цікаві зустрічі тощо.
У гуртожитку для проживання учнів створені належні умови. На учнівських поверхах є кімнати відпочинку з телевізорами, підведене кабельне телебачення та Інтернет. У місцях для приготування їжі розміщені стаціонарні електроплити, спеціальні столи та холодильники. У житлових кімнатах тепло та затишно, вони оснащені сучасними меблями.
Гуртожиток надається безкоштовно всім бажаючим здобувачам освіти на період навчання. Станом  на 1 лютого 2023 року в гуртожитку вільні місця відсутні.