Спортивна сторінка

Розклад роботи спортивних секцій
№ з/п Назва секції Тренер Понеділок Вівторок Середа Четвер Субота Місце проведення

Результативна участь у легкоатлетичному кросі

18 жовтня збірна команда ліцею взяла участь у легкоатлетичному кросі « Золота осінь» серед ПТНЗ   м. Полтави.
     У командному заліку юнаки посіли ІІ місце, а дівчата стали переможцями змагань.
     У особистому заліку Мирошник Світлана, учениця 17 групи, посіла І місце з бігу на 500 м.
     Вітаємо наших призерів та переможців та бажаємо подальших успіхів у спорті!

Результативна участь у легкоатлетичній естафеті

3 жовтня  2017 року у Полтаві відбулася традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Полтавський вісник». Полтавський професійний ліцей був представлений на цих змаганнях трьома командами, які виступили досить успішно. У запеклій боротьбі дві команди дівчат посіли друге та третє місце, а юнаки стали переможцями. Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті!
     Чільне місце у навчальному процесі Полтавського ліцею займає фізична культура та спорт. Зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей вихованців закладу – це головне завдання керівника фізичної культури Кошмая С. А. та викладача Коваленка І.А. Багато уваги вони приділяють підготовці молодого покоління до життя, до праці, до активного відпочинку, до служби юнаків у Збройних Силах України, дбають про зміцнення здоров’я й загартування організму учнів.
     Виконанню цього завдання сприяють уроки фізичної культури, заняття секцій з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, футболу, загальної фізичної підготовки.
     Спортивно-масова робота в ліцеї поставлена на досить високому рівні.
     Кожного року у вересні проводиться традиційний День здоров’я, в якому беруть участь усі учні ліцею. Вони змагаються в естафеті, перетягуванні канату, стрибках у довжину та через скакалку, метанні набивного м’яча. Один із найсмачніших – конкурс приготування польової каші. Досить цікаве підбиття підсумків змагань – це нагородження переможців солодкими призами та сувенірами.
     Збірна команда ліцею з легкої атлетики неодноразово ставала переможцем та призером у традиційних естафетах до Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників та на приз газети «Зоря Полтавщини».
     Футбол у ліцеї – почесний вид спорту, змагання з якого проводяться серед груп, а збірна команда займає призові місця у міській Спартакіаді з футболу та  футзалу. Зокрема, у  2014-2015 н.р. наші юні футболісти  здобули з футболу IІ місце, з футзалу І місце серед ПТНЗ міста. У турнірі “Футбольна родина” учні ліцею з футзалу та пляжного футболу зайняли ІІ місце.
     Чоловіча збірна команда з баскетболу в міській Спартакіаді неодноразово ставала призером.
     Успішно виступають у змаганнях і волейболісти, які здобули призові місця на міських змаганнях.
     У гуртожитку працює спортивна секція із загальної фізичної підготовки. Тут учні мають можливість займатися на різноманітних тренажерах, грати в настільний теніс.
     Для розвитку жіночого баскетболу в ліцеї  традиційно проводяться змагання за Кубок пам’яті Євгена В`язовченка – воїна-інтернаціоналіста, який був випускником ліцею й загинув у Афганістані. У цьому турнірі беруть участь найкращі команди шкіл, училищ, технікумів та вищих навчальних закладів м. Полтави.