У Полтавському професійному ліцеї пройшов тиждень інформатики та інформаційних технологій, який був насичений різноманітними заходами.
Понеділок розпочався з відкриття тижня та ознайомлення учасників з планом його проведення. Також здобувачі освіти переглянути виставку стінгазет з інформатики.
Одним з найяскравіших моментів тижня стала Всеукраїнська олімпіада з інформатики від Національної освітньої платформи «Всеосвіта», яка вирізнялася високим рівнем завдань, що висували вимоги до розуміння не лише базових понять інформатики, але й вимагали логічного мислення та творчого підходу.
У вівторок учасники отримали можливість ознайомитися з виставкою навчальної літератури з інформатики «Комп’ютерний світ» та взяти участь у захоплюючому фотоконкурсі «IT в реальному житті».
Цікавим заходом для учнів став квест «У пошуках скарбів». Ця подія вимагала від учасників командної співпраці, логічного мислення та винахідливості. Учасники подорожували ліцеєм, вирішуючи різноманітні завдання, щоб знайти справжній «скарб» у вигляді цікавих призів та вражень.
Середа розпочалася з ліцейної олімпіади, яка стала ареною, де учні демонстрували свої знання та вміння у сфері інформатики – від знання будови комп’ютерних систем до розв’язання складних завдань. Учасники змагалися за звання кращого інформатика ліцею та отримали заслужені визнання за свої досягнення, а переможцями олімпіади стали:
Гайтан Андрій, учень 24 групи (І місце),
Холодняк Олександр, учень 24 групи (ІІ місце),
Цингель Артем, учень 14 групи (ІІІ місце).
Хакатон «Зоряні війни» став платформою битви за знання HTML та CSS серед учнів 34 групи. Учасники виконували різноманітні завдання на сайті гри, який був спеціально розроблений до заходу. У цьому запеклому поєдинку перемогу здобув Ничипорук Денис, ІІ місце – Жиженков Олександр, ІІІ місце – Христославенко Анастасія.
Насичений день закінчився Всеукраїнським конкурсом з інформатики «Бобер», де учні продемонстрували свої знання та логічне мислення.
Четвер запам’ятався нашим вихованцям віртуальною екскурсією до IT-компанії, де вони мали змогу побачити, як працює справжній світ інформаційних технологій.
Тиждень закінчився підведенням підсумків, на якому нагородили переможців фотоконкурсу «IT в реальному житті» – І місце здобула Терещенко Анна, учениця 37 групи, ІІ місце – Карпусенко Віталій, учень 14 групи, ІІІ місце – Христославенко Анастасія, учениця 34 групи.
Тиждень інформатики та інформаційних технологій став потужним інструментом для зацікавленості учнів предметом, сприяв підвищенню їхніх знань, розширенню світогляду та інтелекту.